INNOVATSIOON

Meie arvates on väga tähtis, kui õige inimene on õiges kohas.
Selle nimel täiustame pidevalt oma tooteid ja teenuseid, et tagada teile
eeliseid teiste ees.

WELDTECH

Veebipõhine platvorm keevitajate pädevuste arendamiseks elukestva õppe (Lifelong Learning) kontseptsiooni raames.

Weldtechi ülesanne on keevitajate, operaatorite, keevituskoordinaatorite ja muude keevitustootmise insenertehnilise personali koolitamine,testimine ning sertifitseerimine.

WELDSPACE

Portaal sertifitseeritud keevitajate, operaatorite, mittepurustava katse spetsialistide ja keevitusinseneride otsimiseks, mis võimaldab teil leida oma projekti piirkonnast vastava kvalifikatsiooniga spetsialisti.

Töötajate kvalifikatsiooni objektiivseks tõendiks on tunnistuse, diplomi  või sertifikaadi koopia. Lisaks on portaalis võimalus otsida sertifitseeritud keevitustootmise ettevõtteid, mis aitab kaasa ka
tarneahelate moodustamisele tööstuses.

WAXE

Kvaliteedijuhtimise veebirakendus võimaldab kiiret riskianalüüsi keevitustootmises, sertifitseeritud protseduuride ja spetsifikatsioonide haldamist, lihtsustab keevitustööde jälgitavuse registreerimist ja personali kvalifikatsiooni tagamist ning automaatselt koostab keevitusdokumentatsiooni.

wAxe on samuti integreeritud kooli õppeprotsessi. Tarkvara on olnud väga edukas keevituskoordinaatorite koolitamisel ning on loodud ka eraldi veebipõhine koolituskursus ettevõtete töötajatele, kus seda lahendust juba kasutatakse.

TALLINN

Lennujaama tee 7, 11101

NARVA

Soldina 3, 21004

TARTU

Puiestee 13b, 50303
+372 5624 9577
+372 5591 0671

info@weldman.ee